Wysoki kontrast Domyślny kontrast
  • slider.jpg

DYREKTOR Przedszkola Samorządowego w Wielkiej Wsi
z Oddziałem Zamiejscowym w Białym Kościele

OGŁASZA NABÓR NA WOLNE STANOWISKO PRACY

sprzątaczka w przedszkolu w Wielkiej Wsi

Wymiar etatu: pełen etat, liczba godzin pracy w tygodniu – 40 h.

Wymagania:

  • pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych;
  • stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na w/w stanowisku
  • doświadczenie na proponowanym stanowisku
  • dyspozycyjność, odpowiedzialność, sumienność;
  • zaangażowanie i samodzielność;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • mile  widziane wykształcenie średnie.

Podstawowy zakres obowiązków:

  • utrzymanie w czystości pomieszczeń przedszkolnych, toalet, sprzętu;
  • wietrzenie sprzątanych pomieszczeń;
  • odkurzanie dywanów, opróżnianie koszy na śmieci, podlewanie kwiatków;
  • dbanie o powierzony sprzęt;
  • przeprowadzaniu (w miarę potrzeb) dezynfekcji urządzeń sanitarnych;
  • przestrzeganie przepisów bhp, ppoż., regulaminu pracy;
  • wykonywanie czynności poleconych przez dyrektora przedszkola, wynikających

z organizacji pracy.

Warunki pracy i płacy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na czas określony.

Wymagane dokumenty:

  • życiorys (CV);
  • list motywacyjny (opcjonalnie)
  • oświadczenie o niekaralności.

Termin i miejsce składania dokumentów:

tel/fax: 12 380-11-15

e-mail: pswielkawies@wielka-wies.pl

od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych