21 grudnia do naszego przedszkola zawitała zima... Pożegnała jesień i rozsypała puszysty śnieg. Nie wszyscy jednak byli zadowoleni z mrozu i śliskich nawierzchni. Kierowcy wpadali w poślizg, babcie i dziadziusiowie bali się, że połamią nogi. Zima była bardzo smutna, że nikt jej nie lubi i chcąc się przypodobać mieszkańcom jeszcze bardziej mroziła i śnieżyła wszystko w około. Zadowolone z tego faktu były dzieci, które kochały Zimę całym serduszkiem a ona odwzajemniała ich uczucie. Taką atrakcję  zorganizowały dzieciom nauczycielki, wystawiając krótkie przedstawienie o Zimie, której nikt nie lubił...
Dzieci były bardzo zadowolone a panie już szykują kolejną niespodziankę... Może tym razem o wiośnie :)